Tomáš Kolařík vyhrál Velikonoční turnaj

24.04.2015 22:49

23.dubna jsme u příležitosti zakončení sezóny, uspořádali opět Velikonoční bleskový turnaj.Tentokráte velkou překážkou bylo nádherné, slunečné jarní počasí, které lákalo spíše do přírody než k šachovým stolům. Přesto do místnosti hasičské zbrojnice, kde jsme odehráli svá mistrovská utkání, se sešla solidní účast. Turnaj byl tentokráte neobyčejně vyrovnaný a napínavý do posledního kola. Mezi vítězným Tomášem Kolaříkem, který získal 5,5 bodu a na 8. místě Petrem Jančíkem, který získal 3 body byl rozdíl pouhých 2,5 bodů. Na druhém místě se umístil s 5 body Roman Grzegorz, stejný počet bodů získali ještě Rado Fiala a Ljubo Petrov. Také mezi pátým až sedmým místem byly minimální rozdíly. Mi osobně se podařil zřejmě šachový kanár - ani ťuk.

Výsledky a dlouhodobá statistika je v sekci Turnaje a staistiky - klubové turnaje